Відбулися робочі зустрічі між науково-педагогічними працівниками кафедри фармації Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л.  Шупика з головою Громадської організації Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Cum Deo» Ларисою Просяник.

Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика представляли в.о. завідувача кафедри фармації, доктор фармацевтичних наук, старший дослідник Сергій Соловйов, асистент кафедри фармації, кандидат педагогічних наук Наталя Білоусова, асистент кафедри фармації Наталія Суртаєва.

Сторони обговорили сучасний стан підготовки здобувачів вищої фармацевтичної та післядипломної освіти, виклики та шляхи удосконалення освітнього процесу в межах співпраці. За результатами зустрічей відбулося підписання двосторонньої угоди про співпрацю.

Також започаткована діяльність в проєкті «Професійна школа фармацевта». Спікером професійно-практичного вебінару «Перша допомога при ураженнях шкіри» виступила асистент кафедри фармації Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, к.пед.н. Наталя Білоусова, яка наголосила, що в межах виконання Ролей фармацевтів Належної Аптечної практики є вміння професійно та якісно надавати фармацевтичну допомогу у сфері реалізації лікарських засобів населенню, пришвидшуючи їх одужання. Тому, важливим для фармацевтів в системі безперервного професійного розвитку є набуття нових та удосконалення навичок із надання першої долікарської допомоги, особливо в умовах воєнного стану. За результатами проведеного вебінару в Щотижневику «Аптека online», у розділі «Новини фармацевтики та фармації» опублікована стаття «Перша допомога при ураженнях шкіри».

Актуальність матеріалу: 87.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів