14-15 вересня відбулась традиційна ІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Охматдитівські читання», одним з ініціаторів якої виступив завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор А. Косаковський. Секція конференції «Актуальні питання дитячої оториноларингології» була організована та проведена кафедрою дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

На секції були представлені матеріали власних і міжнародних досліджень ефективності застосування різних груп лікарських засобів в лікуванні отоларингологічної патології у дітей. Великий інтерес до викладених професорами і доцентами кафедри матеріалів був обумовлений актуальністю розглянутої патології, складністю ранньої діагностики і скорегованого ефективного сучасного доказового лікування, досвіду закордонних колег і власним результатам проведених наукових клінічних досліджень.

Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії завжди в авангарді допомоги дитячому населенню України, прагне ділитися новітніми досягненнями і знаннями в питаннях діагностики і лікування з лікарями – педіатрами, отоларингологами, сімейними лікарями, фахівцями інших медичних спеціальностей, власним досвідом особливостей ведення дітей з патологією респіраторної системи, патологією ЛОР-органів та активно готує на курсах ТУ висококваліфікованих спеціалістів-отоларингологів і дитячих оториноларингологів для різних медичних закладів і регіонів України.