Асистент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації Максим Розяєв відвідав 2-гу Літню школу для молодих науковців, організовану Європейською академією дитячої інвалідності в місті Познань, Польща.

П’ять днів насиченої теоретичної, практичної програми дали змогу не лише розширити знання щодо планування, проведення та публікації результатів досліджень але й обговорити свої ідеї з колегами з більш як 10 країн Європи та отримати рекомендації від професорів та досвідчених дослідників в галузі дитячої інвалідності.

Захід також передбачав цікаву культурну програму в ході якої учасники мали змогу відвідати реабілітаційний центр та дослідницьку лабораторію в Ортопедично-реабілітаційному клінічному госпіталі ім. В. Деги, та налагодити професійні та дружні зв’язки з дослідниками з Європи.

Знання та навички здобуті під час заходу будуть інтегровані в навчальні матеріали курсів спеціалізації та тематичного удосконалення та поширені серед колег для підвищення якості наукових досліджень, що проводяться співробітниками кафедри.