14-15 червня 2023 року відбулася II Науково-практична конференція з міжнародною участю «Охматдитівські читання» на базі НДСЛ ОХМАТДИТ, яке є клінічною базою кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Цьогоріч було зареєстровано понад 1500 учасників конференції, яка проходила у змішаному форматі (в онлайн- та офлайн-режимі).

Співробітники та аспіранти кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації, лікарі відділення неврології НДСЛ ОХМАТДИТ прийняли активну участь в якості доповідачів та учасників конференції.

Завідуюча кафедри, доцент Оксана Назар представила доповідь «Перспективи генної терапії в лікуванні нейродегенеративних захворювань у дітей (за матеріалами EPNS 2023)», де були висвітлені питання сучасних клінічних досліджень та перспективи лікування нейродегенеративних захворювань у дітей, таких як нервово-мязові захворювання, лейкодистрофії, синдром Ретта, атаксія Фридрейха.

Аспірант кафедри, лікар відділення неврології НДСЛ ОХМАТДИТ Федушка Галина Михайлівна, представила доповідь на тему «Аутоімунні демієлінізуючі захворювання у дітей, алгоритми діагностики та лікування».

Продовжуємо впроваджувати нові досягнення в клінічну та наукову роботу!