2-6 вересня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «35th International Epilepsy Congress», що проходила цьогоріч у м. Дублін, Ірландія.

Асистент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика Катерина Климович прийняла участь у конференції.

На заході розглядалися нові досягнення медичної науки, сучасні напрямки в дослідженнях, настанови ILAE, застосування сучасних медичних технологій в діагностиці, лікуванні та веденні пацієнтів із епілепсією. Представлені змістовні роботи з клінічної нейрофізіології, нейровізуалізації, генетики епілепсії, варіації медикаментозного та хірургічного лікування, надання допомоги у невідкладних станах. А також була представлена окрема секція присвячена медсестринству в епілептології.

Відбувся обмін досвідом та налагодження комунікації з колегами щодо подальшої співпраці по впровадженню нових рекомендацій надання допомоги пацієнтам з епілепсією.

Приємно відмітити, що емблема заходу цьогоріч містить фрагмент представлений у синьо-жовтому кольорі.

Отримані знання будуть впроваджені у навчально-методичну та наукову діяльність кафедри.

реа

Актуальність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів