Рівно рік як працює Національна гаряча лінія МОЗ та ЮНІСЕФ “Спільно до здоров’я” 0 800 35 18 96: шість днів на тиждень лікарі, консультанти з грудного вигодовування відповідають на ваші питання про щеплення дорослих та дітей, грудне вигодовування немовлят та харчування дітей. Консультації вже отримали понад 300 000 людей.

Лікарі загальної практики, педіатри, акушери-гінекологи пройшли додаткове навчання в рамках проекту та надають безоплатні консультації всім, хто звертається з вказаних питань. Автовідповідач направить ваш виклик на консультанта, який надасть пояснення з приводу щеплень (цифра один) або на консультанта з питань харчування жінок під час вагітності, годування грудьми та харчування дітей до 3-х років (цифра два). Консультації надаються розгорнуто, відповідно до вашої конкретної ситуації, а також можна отримати роз’яснення на додаткові питання або уточнення.

Основні питання з якими можна звернутися на гарячу лінію “Спільно до здоров’я”:

• щеплення дорослих та дітей;
  • вакцинація за національним календарем щеплень;
  • інші щеплення;
  • екстрена вакцинація (у разі травми та укусу тварин)
  • вакцинації від COVID-19
  • грудне вигодовування, зокрема під час війни;
  • споживання води/рідин дитиною;
  • своєчасне введення оптимального прикорму;
  • оптимальне годування немовлят і дітей раннього віку;
  • харчування вагітних і матерів, які годують грудьми.

Горяча лінія “Спільно до здоров’я”:  0 800 35 18 96

Години роботи: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 20-00, у суботу з 11-00 до 20-00.

За матеріалами публікації  НСЗУ https://www.facebook.com/nszu.ukr/posts/pfbid02q2p8D6ZrpsGZYtzLQ5XqSJM9eZgqoL79xyFfZXdsXeeqqyagWzUM1CFXk9Livkgvl