Настав період літніх відпусток, але незважаючи на втому від нескінченних повітряних атак, виконання професійних обов’язків протягом року у складних умовах сьогодення, деякі науково-педагогічні працівники продовжують виконувати свої професійні обов’язки лікаря на прифронтових та деокупованих територіях України. Медичні заклади, які з нетерпінням чекають на запрошених спеціалістів, забезпечують умови для роботи спеціалістів.

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Олександр Кононов особисто відгукнувся на лист від МОЗ та НУОЗ України імені П.Л. Шупика щодо високої потреби у медичній допомозі мешканцям прифронтових та деокупованих територій і з 13.07.2023 надає спеціалізовану медичну допомогу на базі КНП «Новоодеська багатопрофільна лікарня» Новоодеської міської ради.

Доцент Олександр Кононов надає висококваліфіковану консультативну допомогу, зокрема, з приводу невідкладних станів ЛОР-органів мешканцям міста різного віку та військовим. Співпрацює з колегами, проводить лікування гострих захворювань та хронічної патології ЛОР-органів, бере участь у консиліумах та виконує хірургічні втручання при патології вуха, носа та горла в межах можливостей лікувального закладу. Колектив кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги пишається своїм співробітником і бажає йому сил, витримки та професійної наснаги у такій нелегкій роботі в умовах воєнного часу.

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів