Співробітники кафедри педіатрії під час відпустки приймають активну участь в благодійній та волонтерській діяльності.

Відбувається тісна співпраця із волонтерськими організаціями, у тому числі допомога у зборі та забезпеченні необхідними ліками наших захисників та співвітчизників, які опинилися у скрутних становищах.

На теперішній час співробітники кафедри співпрацюють із волонтерами для допомоги дітям із орфанними захворюваннями. Речі, ліки волонтери везуть у Дніпровську, Запорізьку, Херсонську, Кіровоградську область для забезпечення безперервного лікування хворих із муковісцидозом. Наша місія зараз — допомогти нашим пацієнтам, які опинилися у складних умовах для збереження їхнього сталого стану та задовільного самопочуття. В Київській області наші маленькі пацієнти влаштували благодійний ярмарок, щоб зробити свій вклад в благодійну допомогу.

Також співробітники кафедри педіатрії організували допомогу ліками, медичним знаряддям наших захисників. Розуміємо, що тільки разом ми зможемо подолати негаразди сьогодення, разом ідемо до перемоги та впевнені в сонячному «завтра».