Google search

 
 

Протягом 2022-2023 років з початку повномасштабної війни визнані міжнародні виданвництва надали інформацію про можливості безкоштовної публікації для українських авторів:

 - Elsevier - звільняє від оплати за обробку публікації (waive APCs) українських авторів-кореспондентів, щойно стаття буде прийнята до журналу, до кінця 2023 року (інформація за посиланням https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support).

Для пошуку таких видань рекомендовано інструмент https://journalfinder.elsevier.com/. З переліком журналів видавництва Elsevier можна також ознайомитись на ресурсі ScienceDirect.

- Bentham Science Publishers - надає змогу українським вченим безкоштовно публікувати свої статті у журналах видавництва з відкритим доступом. З переліком таких видань можна ознайомитись на сайті видавництва https://benthamopen.com/browse-by-title та https://www.benthamscience.com/bypublication.
- Радимо авторам перед подачею статті ознайомитись з умовами опублікування вибраного видання та пересвідчитись у базі Scopus або за назвою видання або за його ISSN за посиланням  https://www.scopus.com/sources.uri?zone=TopNavBar&origin=searchbasic.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу