16 червня 2023 року на кафедрі клінічної лабораторної діагностики закінчився цикл Спеціалізація за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика», який тривав 5 місяців. На циклі навчалося 36 слухачів із закладів охорони здоров’я і наукових інститутів різних областей України та м. Києва.

Головною метою циклу стала підготовка фахівців з лабораторної медицини, які самостійно зможуть виконувати морфологічні, цитологічні та біохімічні дослідження відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційних характеристик за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». Саме тому, програма циклу охопила весь обсяг теоретичних знань, умінь і практичних навичок, які необхідні для підготовки кваліфікованого спеціаліста з клінічної лабораторної діагностики.

Під час навчання слухачі прослухали лекції та повністю оволоділи практичними навичками за основними напрямками клінічної лабораторної діагностики: гематологія, цитологія, загально-клінічні та біохімічні дослідження. Слухачі брали активну участь в проведені практичних та семінарських занять за різними тематиками. Також ряд практичних навичок був відпрацьований в Центрі симуляційних методів навчання університету («Кабінет лабораторної медицини»).

Всі слухачі успішно пройшли атестацію, склавши іспит з оволодіння практичними навичками, комп’ютерний та теоретичний іспити, і показали високий рівень знань та вмінь.

Наприкінці циклу, слухачі взяли участь в анонімному анкетуванні, результати якого показали, що в цілому всі задоволені як рівнем викладання на кафедрі клінічної лабораторної діагностики, так і отриманими знаннями та навичками. Слід відзначити продуктивну взаємодію між слухачами та науково-педагогічними складом кафедри.

На заключній конференції слухачі отримали сертифікати про присвоєння звання «лікар-спеціаліст» та «спеціаліст» за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика».