З метою підтримання і розвитку експертних навичок під час акредитації освітніх програм 15 червня 2023 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) провело тренінг для керівників експертних груп. Тренінг провела провідний фахівець відділу по роботі з експертами НАЗЯВО Оксана Требенко. У тренінгу взяли участь понад 30 керівників експертних груп та члени галузевих експертних рад НАЗЯВО.

У тренінгу прийняв участь завідувач кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології професор Денис Варивончик. Під час тренінгу учасники відпрацювали низку організаційних і  експертних навичок щодо проведення акредитаційної експертизи освітніх програм, обговорили шляхи вирішення найбільш гострих питань, що супроводжують процес експертизи, відпрацювали навички із роботи з електронними системами забезпечення акредитаційної експертизи тощо.

В теперішній час до експертної роботи із акредитації освітніх програм активно залучені представники НУОЗ України імені П. Л. Шупика: 6 науково-педагогічних працівників (за спеціальностями: 221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 229 – Громадське здоров’я; 91 – Біологія) та 4 здобувача вищої освіти (221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 223 – Медсестринство, 224 –Технології медичної діагностики та лікування).

Участь у експертній роботі співробітників Університету формує позитивний імідж закладу, розширює досвід із внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та сприяє постійному зростанню рівня освітніх програм (магістра, доктора філософії), що запроваджені в НУОЗ України імені П. Л. Шупика.