13 червня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої раді ДУ «Інститут травматології та ортопедії» НАМН України відбувся успішний захист кандидатської дисертації асистента кафедри ортопедії і травматології Ладики Вікторії Олександрівни на тему: «Хірургічна тактика лікування відкритих переломів кісток гомілки із значним пошкодженням м'яких тканин».

Науковий керівник дисертації – завідувач кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор М. Анкін. Офіційні опоненти - професор М. Грицай та професор В. Бурлука.

Представлена до захисту дисертаційна робота присвячена вдосконаленню хірургічних методик лікування важких випадків відкритих переломів кісток гомілки, які супроводжуються значним пошкодженням м'яких тканин. Робота містить новітні підходи до лікування важких випадків переломів кісток гомілки, що сприятимуть покращенню результатів операцій та швидкому одужанню пацієнтів.

Наукова новизна результатів дисертації відкриває перспективи подальших досліджень щодо вдосконалення лікування пацієнтів з подібними ушкодженнями.

Після завершення офіційного захисту Вікторія Ладика отримала вітання від колег та побажання подальшого професійного розвитку та наукових реалізацій за фахом ортопедія та травматологія.