Активна робота органів громадського самоврядування фармацевтичного та медико-профілактичного факультету зумовлена інтенсивним перебігом основних процесів діяльності факультету під впливом комплексів швидкоплинних зовнішніх та внутрішніх факторів.

Конференція трудового колективу фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика уже втретє у поточному 2023 році була скликана 05 червня 2023 року задля вирішення декількох важливих завдань.

Оскільки наказом НУОЗ України імені П.Л. Шупика від 01.05.2023  № 215-к було оголошено конкурс на заміщення посади декана фармацевтичного та медико-профілактичного факультету, конференція трудового колективу факультету після заслуховування доповіді кандидата та докладного обговорення питання одностайним голосуванням висунула кандидатуру в. о. декана фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професора Василя Михальчука на посаду декана даного факультету.

Як представник від керівництва Університету у роботі конференції трудового колективу факультету взяв участь перший проректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Юрій Вдовиченко, який схвально оцінив злагоджену роботу конференції трудового колективу та високу явку делегатів на засідання, позитивно охарактеризував професійні здобутки та особисті якості претендента на посаду декана - професора Василя Михальчука, а також наголосив на актуальних завданнях, які стоять перед колективом НУОЗ України імені П.Л. Шупика у ІІ-му півріччі 2023 року.

Окрім того, рішенням конференції трудового колективу факультету було обрано склад профбюро фармацевтичного та медико-профілактичного, до якого увійшли:

- Білоусова Наталія – асистент кафедри фармації;

- Шеремет Юлія – асистент кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права;

- Квітницька Олена – старший лаборант кафедри фармації.

Вітаємо шановних колег та бажаємо успіху на наступних етапах конкурсної процедури обрання на посаду декана факультету, результативної роботи профбюро та позитивного налаштування до професійних здобутків на нових щаблях розвитку факультету та нашого Університету!