31 травня 2023 року у стоматологічному відділенні Консультативно-діагностичної поліклініки Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАДИТ» (генеральний директор В. Жовнір, медичний директор з поліклінічної роботи В. Сова) за ініціативою та участю в. о. декана стоматологічного факультету професора І. Трубки, кафедр факультету: стоматології дитячого віку (в. о. завідувача доцент Л. Корнієнко) і ортодонтії (завідувач професор М. Дрогомирецька), Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та за безпосередньої підтримки нашого партнера фармацевтичної компанії «Doppelherz» відбувся благодійний захід під гаслом «Здорова усмішка дітям».

Основною метою заходу була мотивація батьків маленьких пацієнтів щодо необхідності та ефективності проведення індивідуальної гігієни порожнини рота та профілактичних заходів основних стоматологічних захворювань у дітей.

Захід розпочався з музичного привітання від молодої, талановитої української співачки Софії Єгорової. Діти могли пограти, сфотографуватись з милою Пандою, отримати у подарунок повітряні кульки, а найголовніше - незабутні враження і позитивний настрій.

На першому поверсі Консультативно-діагностичної поліклініки батьки, маленькі пацієнти та гості змогли ознайомитись з основними правилами індивідуальної гігієни порожнини рота, а також з послідовністю дій при виникненні гострих інфекційних захворюваннях з проявами у порожнині рота.

У стоматологічному відділені (завідувач В. Тімохіна) співробітники кафедри стоматології дитячого віку: доцент Л. Єрмакова, к.мед.н. А. Савичук, асистент Н. Маркова, аспірант П. Мазур та кафедри ортодонтії: к.мед.н., асистент Р. Аршинніков  разом з слухачами циклу спеціалізації за фахом «Ортодонтія» проводили консультативно-профілактичний огляд маленьких пацієнтів, надавали рекомендації батькам щодо профілактики карієсу, захворювань тканин пародонта, щелепно-лицевих аномалій та деформацій, відповідали на численні та актуальні питання батьків.

У благодійному заході взяли участь біля 150 дітей, які прийшли з батьками на консультаційний прийом до медичного закладу, а стоматологічне відділення у рамках заходу відвідали близько 80 дітей різного віку із батьками. Наприкінці консультації кожний маленький пацієнт отримав цікаві та корисні подарунки: зубну щітку, щоденники індивідуальної гігієни порожнини рота, розмальовки за тематикою догляду за порожниною рота. Завдяки партнеру заходу фармацевтичній компанії «Doppelherz» діти  отримали корисні: Kinder Мультивітамінний комплекс, Kinder Вітаміни для очей та Kinder Вітамін D3. Малеча була у захваті від подарунків, а батьки відзначали корисність такого благодійного заходу і були приємно вражені, що при відвідувані спеціалістів Консультативно-діагностичної поліклініки змогли одночасно отримати такі необхідні кваліфіковані поради щодо індивідуального гігієнічного догляду за порожниною рота у дітей.

Позитивні емоції отримали всі учасники благодійного заходу лікарі стоматологічного відділення, співробітники кафедр Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, слухачі: «…втомлені, але задоволені..».

Хочемо висловити щиру подяку за надану можливість і сприяння проведенню благодійного заходу «Здорова усмішка дітям» адміністрації Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАДИТ»  генеральному директору  В. Жовніру, медичному директору з поліклінічної роботи В. Сові, адміністрації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Також вдячні співробітникам стоматологічного відділення Консультативно-діагностичної поліклініки за допомогу при проведені заходу, слухачам циклів спеціалізації за фахом «Ортодонтія» - за активну участь та зацікавленість роботою.

Особлива подяка за забезпечення проведення цього заходу нашому надійному партнеру фармацевтичній компанії «Doppelherz».