У світовій науковій практиці набувають актуальності заходи, що присвячуються сучасному мультидисциплінарному підходу у діагностичній візуалізації онкологічних захворювань. Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки також використовує в своїй діяльності подібні форми навчання й активно бере участь у таких міжнародних форумах.

25-26 травня 2023 року завідувач кафедри ядерної медицини радіаційної онкології та радіаційної безпеки доктор медичних наук, Павло Король взяв участь, як експерт з ядерної медицини від України, у міжнародному симпозіумі за запрошенням Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) під егідою Європейської асоціації ядерної медицини: «Тераностика раку передміхурової залози», що відбувся у м. Відень (Республіка Австрія). Павло Король представив на конгресі усну доповідь «Theranostics-new diagnostic model of nuclear medicine in Europe» у якій викладено сучасну концепцію актуального тераностичного підходу в радіонуклідній діагностиці і терапії онкологічних хворих. В рамках симпозіуму були розглянуті питання застосування тераностики у хворих на рак передміхурової залози та базові аспекти тераностичного підходу  за допомогою сучасних методів гібридної візуалізації.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних європейських постачальників. Як зазначив директор Європейської асоціації ядерної медицини професор Stefano Fanti, участь у подібних наукових форумах науково-педагогічних працівників Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика є значущою подією, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців з ядерної медицини та променевої діагностики в Україні, а також обміну досвідом у контексті запровадження сучасних інноваційних методів гібридної візуалізації.

Участь в міжнародних симпозіумах дозволяє науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти знайомитись із сучасними методами діагностики пухлинних та запальних захворювань з метою забезпечення їх впровадження у клінічну практику, а також використовувати отримані знання в освітньому процесі НУОЗ України імені П.Л. Шупика.