Google search

 
 

30.05.2023 НУОЗ України імені П.Л. Шупика та Клінічна лікарня  «Феофанія» ДУС України виступили організаторами науково-практичної конференції «Сучасна морфологія - виклики та досягнення», що відбулася у змішаному форматі. На початку заходу було зареєстровано 467 лікарів, на момент прямої трансляції зафіксовано 1200 активних переглядів.

На конференції обговорені стан, виклики та перспективи розвитку системи патогістологічних та цитоморфологічних досліджень в Україні, а також проблеми та перспективи впровадження пакетів патологоанатомічних послуг у закладах охорони здоров’я, юридичні і правові аспекти роботи лікарів-спеціалістів у медичних закладах. Окрім цього розглядались особливості мультидисциплінарного підходу в роботі клініцистів, цитологів та лікарів-патологоанатомів на прикладах діагностики та лікування різноманітних захворювань.

Основними доповідачами конференції були науково-педагогічні працівники кафедри патологічної анатомії та судової медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікарі Центру патологічної анатомії та молекулярно-генетичної діагностики та лікарі-клініцисти лікарні «Феофанія», лікар-патологоанатом НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

У роботі конференції окрім патоморфологів, цитологів та клініцистів активну участь взяли судово-медичні експерти, а також доктори юридичних наук, що спеціалізуються у галузі медичного права.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 83% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу