25 травня 2023 року в оновленому складі, який було затверджено рішенням Вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика 17 травня 2023 (протокол №5), відбулось чергове засідання ради молодих вчених НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Засідання відкрив перший проректор НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Юрій Вдовиченко. Він привітав присутніх та проінформував, що здобувачі другого (магістерського) та третього (наукового) рівня вищої освіти, які навчаються в нашому закладі, за відповідної квотою повинні будуть представити інтереси студентства під час проведення виборів ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика у вересні поточного року.

Проректор з наукової роботи професор Наталія Савичук доповіла про необхідність обрати голову та заступника ради молодих вчених, пояснила вимоги до кандидатів, правила голосування та відповіла на поточні питання.

Присутні представники молодих вчених відкритим голосуванням одноголосно обрали головою ради Володимира Чайку – асистента кафедри акушерства, гінекології і репродуктології, а заступником Анастасію Половіну – старшого викладача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування.

Надалі членами ради відбулось активне обговорення основних напрямів роботи ради молодих вчених на 2023-2024 рік.