Згідно Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022 - 2032 роки (розпорядження КМУ від 23 лютого 2022 р. № 286-р) щодо забезпечення якісної освітньо-наукової діяльності, конкурентоспроможної вищої освіти, яка є доступною для різних верств населення (стратегічна ціль 3), а саме: здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня за спеціальністю 226 «Фармація», за заочною формою навчання, кафедра фармації Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика продовжує співпрацю із представниками виробника медичних товарів і гігієнічних виробів «Укрмедтекстиль» в Україні, м. Черкаси.

Асортимент «Укрмедтекстиль» налічує 16 груп товарів і більше 300 одиниць продукції, сертифікованої за стандартом якості ДСТУ ISO 13485:2016. Підприємство включає виробництво, сучасну лабораторію, склад та офіс. Результатом співпраці із зовнішнім стейкхолдером стало надання методичних матеріалів та зразків медичних товарів і гігієнічних виробів медичного призначення українського виробника для здобувачів фахової передвищої фармацевтичної освіти, що розширило асортимент учбової аптечної кімнати в групі медичних виробів.

Таким чином, здобувачі фахової вищої освіти другого магістерського рівня за спеціальністю 226 «Фармація» мають можливість набувати та покращувати практичні навики роботи із стандартизації, маркування, застосування в практичній діяльності медичних виробів в межах дисципліни фармацевтичне та медичне товарознавство, що в подальшому вплине на забезпечення надання якісних освітніх послуг.

Актуальність матеріалу: 93.75% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 93.75% - 8 Голосів