Google search

 
 

12-16 травня 2023 року у м. Відень, Австрія відбувся конгрес European Society for Radiotherapy and Oncology (ESTRO). Україну на заході представляли - завідувач кафедри радіології Національного університету охорони здоров’я імені П.Л. Шупика професор Тетяна Бабкіна, асистент кафедри к.мед.н. Вікторія Кундіна і представники компанії Protech Solutions Ukraine.

Тема цьогорічного заходу: «Від інновацій до дії» відображалася у програмі, а саме: сесіях, панельних дискусіях, майстер-класах, виставці найсучаснішого обладнання. Поряд із симпозіумами, дебатами та навчальними лекціями наукова програма включала презентаційні сесії з метою посилення взаємодії між викладачами та аудиторією. Спільні сесії з партнерськими асоціаціями мали на меті зв’язати делегатів із новими спільнотами та збільшити охоплення медичної спільноти.

У виставковій зоні розгорнулась галузева виставка обладнання та медичних видавництв, де були представлені останні технологічні інновації в радіаційній онкології. Представники національних товариств зібралися, щоб обмінятися питаннями якості в радіаційній онкології.

Сприяння розвитку молодих професіоналів радіаційної онкології залишається головним пріоритетом для ESTRO, тому напрям взаємодії з молодими вченими був забезпечений у ESTROSchool - освітня діяльність, зосереджена на тих, хто розпочинає свою кар’єру.

Із часів заснування European Society for Radiotherapy and Oncology (ESTRO) цей захід став платформою, на якій вдосконалювались знання, зав’язувались професійні стосунки, дружба та наукове натхнення. Всі учасники цьогорічного конгресу отримали унікальну можливість поспілкуватися з лідерами галузі та дізнатися про останні розробки в області технологій, методів в області радіаційної онкології та суміжних професій в Європі та за її межами. 

Майбутнє радіаційної онкології в цілому виглядає яскравим. Роль цієї професії в мультидисциплінарному лікуванні раку є беззаперечною та зростає, оскільки розробляються нові технології для безпечного та ефективного лікування.

Прагнення ESTRO щодо подальшого зміцнення радіаційної онкології як основного партнера в мультидисциплінарному лікуванні онкологічних захворювань, а також гарантувати доступну та ефективну променеву терапію для всіх онкохворих, які її потребують, виражено в заяві про бачення суспільства на 2030 рік: «Радіаційна онкологія. Оптимальне здоров’я для всіх, разом». Після кількох складних років як ніколи важливо зібратися спільнотою, щоб спілкуватися, ділитися та навчатися.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 81.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 81.67% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також