Google search

 
 

15 травня за ініціативи Всесвітньої Федерації Ортодонтонів (WFO) світ відзначає «Міжнародний День ортодонтичного здоров'я».

Їхня ініціатива отримала широку підтримку серед ортодонтичних товариств багатьох держав, спрямованих на розвиток ортодонтії в усіх її аспектах – науковому, практичному, соціальному, тобто просвітницькому. Саме тому в травні у багатьох країнах світу проходять соціально-просвітницькі заходи, спрямовані на роз’яснювальну роботу і популяризацію ортодонтії зокрема. Відтак, кожна людина, що виявить інтерес, матиме можливість отримати інформацію про своє ортодонтичне здоров'я.

Кафедра ортодонтії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, на рівні з іншими державами долучилась до вище сказаних ініціатив. Зокрема, з 2017 року проводиться «Тиждень ортодонтичного здоров'я», який будемо продовжувати кожного року.

Концепція цього заходу полягає у наданні населенню безкоштовних консультацій ортодонтами України, проведенні просвітницьких лекцій, зустрічей на тему ортодонтичного здоров‘я. 

Підтримавши ініціативу Всесвітньої Федерації Ортодонтів та Асоціації Ортодонтів України, кафедра ортодонтії провела «День ортодонтичного здоров'я» в «Білоцерківському багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі». Зусиллями викладів кафедри доцентами  Н. Поляник і Ю. Ткаченко, асистентом Р. Аршинніковим, та молодими, завзятими слухачами циклу спеціалізації за фахом «Ортодонтія», проведено огляд та проконсультовано дітей 6-17 років з нейросенсорною туговухістю, аутизмом, проведене детальне роз’яснення клінічної ситуації та необхідний обсяг лікування.

Під час уроку «Ортодонтичного здоров’я» розповідали про високу поширеність аномалій та деформацій щелепно-лицевої ділянки, їх влив на здоров’я в цілому, та як хвороби інших систем організму порушують морфологію та функцію зубо-щелепового апарату. Роз’яснювалась необхідність ранньої діагностики, профілактики та лікування.

Дякуємо директору школи О. Верзун, вчителям, вихователям «Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру», директору КНП  «Дитячої стоматологічної поліклініки» БЦ МР,  доктору медичних наук С. Скульській за підтримку та можливість провести «День ортодонтичного здоров'я» та всім небайдужим за професійний вклад і активну участь в підготовці та проведенні заходу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також