Google search

 
 

16 травня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради Інституту післядипломної освіти НУОЗ України імені П.Л. Шупика. На порядку денному розглядалося питання вибору на посаду директора Інституту післядипломної освіти в.о. директора Інституту професора Олени Шарікадзе, яка очолила Інститут з початку його створення у грудні 2022 року.

Олена Вікторівна приймала участь у конкурсі на заміщення посади директора даного Інституту.  Її професійні та особисті якості були високо оцінені, як трудовим колективом Інституту, так і на засіданні кадрової комісії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Засідання проводила заступник голови вченої ради, професор кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Оксана Щуревська. У підтримку кандидатури професора Олени Шарікадзе виступили завідувач кафедри акушерства, гінекології та медицини плода, професор Світлана Жук, завідувач кафедри комбустіології та пластичної медицини професор Георгій Козинець та професор кафедри неврології і рефлексотерапії Євген Труфанов. Виступаючи висловили задоволення роботою професора Олени Шарікадзе у якості в. о. директора Інституту та запропонували підтримати її кандидатуру до обрання на посаду директора.

Після проведення таємного голосування, переважною більшістю голосів членів вченої ради Інституту професор Олена Шарікадзе була обрана на посаду директора Інституту післядипломної освіти.

Важливим моментом є той факт, що вперше за історію нашого закладу вибори на посаду директора Інституту відбувалися онлайн і з використанням сучасних технологій, які дали змогу провести таємне голосування в  онлайн режимі. Використання сучасних технологій підвищує безпеку співробітників нашого закладу в умовах воєнного час та дозволяє вирішувати важливі питання розвитку.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також