Google search

 
 

3 травня 2023 року з черговим візитом у Київ прибув відомий британський нейрохірург, письменник та справжній друг України – Генрі Марш. Генрі Марш має тісні зв’язки з неврологічною та нейрохірургічною спільнотою українських лікарів.

Традиційно п. Генрі організовує лекції та зустрічі для всіх охочих українських лікарів, запрошує колег через власну сторінку у фейсбуці.

Цей візит не став виключенням, провідний нейрохірург виступив в Києві перед усіма охочими молодими лікарями, які могли особисто долучитись до заходу. Британський колега представив лекцію на тему: «Виклики і складнощі в роботі та становленні молодого лікаря».

В лекції висвітлювались питання організації післядипломної освіти в Європі та Америці, принципи на яких повинна базуватись освіта та робота молодих спеціалістів, труднощі з якими стикаються лікарі-інтерни та їх ментори, основи психологічної моделі взаємодії в робочому та освітньому колективі. Генрі Марш також поділився власним досвідом професійного становлення, зупинився на прикладах як труднощі та помилки можна використати задля розвитку власного характеру та фахових компетентностей.

Після лекції доповідач виділив час на спілкування, кожен мав шанс задати питання та отримати розгорнуту відповідь відомого нейрохірурга. Співробітники кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика відвідали захід та мали можливість обмінятися думками з питань розвитку та вдосконалення медичної освіти на її післядипломному етапі та отримати бачення п. Генри з ведення окремих клінічних випадків в нейрохірургічній практиці.

Наприкінці зустрічі, на прохання одного з присутніх, щодо поради молодим лікарям пан Генрі Марш відповів: «Не бійтеся просити про допомогу».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також