Google search

 
 

В.о. директора Інституту післядипломної освіти професор Олена Шарікадзе прийняла участь у міжнародна конференція MIRCIM 2023, яка проходила у м. Краків, Польща 11-13 травня.

В рамках цієї конференції відбувся Медичний освітній форум, який був присвячений питанням розвитку післядипломної освіти.

У доповідях висвітлювалися напрями професійної освіти лікарів, яка основана на компетентності; аспекти використання сучасних комп’ютерних технологій та штучного інтелекту, як інструменту оцінки якості надання освітніх послуг професіоналам; досвід впровадження єдиного іспиту для оцінки знань лікарів -спеціалістів.

Після закінчення основної частини відбулася активна дискусія, до якої залучилася професор Олена Шарікадзе. Вона поділилася з колегами напрацьованим багаторічним досвід, який має НУОЗ України імені П.Л. Шупика у надані освітніх послуг на етапі післядипломної підготовки.

З іншого боку, досвід європейських та канадських колег є достатньо важливим та може бути адаптований для розвитку нашого Інституту, головною місією якого є лідерство в сфері медичної освіти.

Незважаючи на воєнний стан, наш заклад зберігає та поширює можливість відвідувати міжнародні форуми з метою обміну досвідом та подальшого впровадження найкращих міжнародних досягнень в освітній процес університету та кожної з кафедр, які входять до його складу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу