Засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулося у святковий день –   09 травня 2023 року.

Дякуємо захисникам усієї України та оборонцям неба над Києвом за відданість Вітчизні, приклади особистої мужності та можливість для нас працювати на благо України без повітряної тривоги у безпечній робочій обстановці!

Розпочалося засідання доповіддю координатора СУЯ НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Володимира Краснова про організаційні заходи з проведення внутрішнього аудиту на кафедрах факультету.

З інформацію про стан виконання дисертацій викладачами факультету без наукових ступенів виступила голова комісії вченої ради факультету з наукової роботи професор Олександра Івахно.

Про забезпечення підготовки слухачів та здобувачів на позабюджетних (платних) циклах підвищення кваліфікації, в магістратурі та аспірантурі поінформував присутніх голова вченої ради факультету професор Василь Михальчук.

Окрім того, професор В. Михальчук навів перелік заходів БПР кафедр факультету, запланованих на 2023 рік, програми яких було затверджено одностайним голосуванням.

На засіданні були докладно обговорені актуальні питання підготовки науково-педагогічних кадрів та відповідності науково-педагогічних кадрів факультету вимогам ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

Заступник голови вченої ради факультету професор Ірина Хоменко охарактеризувала становище по факультету щодо підготовки резерву на посади завідувачів кафедр.

Професор Василь Михальчук доповів про моніторинг виконання додатків до контрактів та індивідуальних планів завідувачами кафедр та зауважив на необхідності врахування у роботі усіх кафедр факультету ліцензійних вимог до освітньої діяльності ЗВО МОН України та сучасних підходів до рейтингування ЗВО міжнародними агенціями.

Окрім того, вчена рада факультету визначилася з рекомендаціями щодо обрання на посаду доцента кафедри радіології – к.мед.н. Юлії Сторожчук, на посаду доцента кафедри клінічної лабораторної діагностики – к.мед.н. Євгенії Кривенко, на посаду асистента кафедри фармації – Наталії Суртаєвої.

Також було прийнято рішення про зміни у складі постійної комісії вченої ради факультету з навчально-методичної роботи, яку очолила доцент кафедри радіології Юлія Сторожчук.

До введення у склад вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика був рекомендований завідувач кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, доцент Павло Король.

Вчена рада факультету рекомендувала до введення до складу Ради молодих вчених НУОЗ України імені П. Л. Шупика аспіранта кафедри радіології Андрія Ковтуна, старшого викладача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування Анастасію Половіну та асистента кафедри фармації Наталію Суртаєву.

У різному також було розглянуто низку навчальних планів та програм циклів тематичного вдосконалення від кафедр факультету.

Вітаємо шановних колег та бажаємо усім здоров’я, плідної праці заради безпеки, перемоги та розвитку України!

Актуальність матеріалу: 32.5% - 2 Голосів