Google search

 
 

Проблема лікування ран, незважаючи на свою багаторічну історію, залишається актуальною проблемою сучасності, особливо в умовах військових дій.

Удосконалюється не тільки концепт лікування, а й препарати для лікування ран. Тому фармацевтична наука шукає шляхи досягнення своєї мети – створення нових інноваційних лікарських засобів та лікарських форм для лікування ран.

Вченими кафедр фармацевтичної технології і біофармації НУОЗ України імені П. Л. Шупика та військової фармації УВМА МО України вперше в Україні створено нова інноваційна лікарська форма - кріогель та комбінований лікарський засіб - гідрогель для лікування ран. Отримано 2 патенти України на винахід.

Сучасна фармація та медицина приділяє інтерес до кріотропним полімерним структурам. Одним із факторів, що сприяє утворення таких структур є зміна термобаричних умов.

Кріогель – це сверхмакропорістий гідрогель, що утворюється при мінусовій температурі шляхом полімеризації мономерів або кріогелеутворенням олігомерів з контрольованими структурними характеристиками без використання токсичних органічних розчинників. Такі матеріали забезпечують необхідну площу поверхні, передачу кисню та активних фармацевтичних інгредієнтів. Перевагою кріотехнології є те, що даний метод дозволяє уникнути необхідності видалення пороутворювача.

Кріотропні полімерні структури є новим перспективним матеріалом в фармації для отримання нових лікарських засобів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу