Google search

 
 

01.05.23 по 05.05.23 на кафедрі терапії та ревматології на прохання слухачів пройшов позаплановий цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату».

Мета циклу — удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з методів дослідження при ревматичних хворобах та лікування захворювань опорно-рухового апарату, необхідних для професійної діяльності лікарів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

Тривалість навчання становила 1 тиждень. Під час проведення циклу, з метою інтеграції до світового освітньо-наукового простору окрім базових методів, слухачі мали можливість ознайомитись з основними напрямками розвитку сучасної ревматології з питань діагностики та лікування хвороб суглобів.

Всі учасники були задоволені проведеним тематичним удосконаленням, рекомендували проводити такі цикли частіше.

Навчання на кафедрі терапії та ревматології забезпечило лікарям не лише удосконалити теоретичні  знання, а й вдосконалити практичні навички, з використанням симуляційних методів: техніка маніпуляцій під УЗ контролем, техніки  з інтрасуглобових ін'єкцій у суглоб тощо.

Слухачам, які виконали програму та успішно склали іспит, видали посвідчення встановленого зразка.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу