Google search

 
 

Відбувся фармацевтичний форум ФАРМА@ФОКУС НА ПАЦІЄНТА «Реєстрація лікарських засобів, фармаконагляд, оцінка медичних технологій», організаторами якого виступили ДП «Державний експертний центр МОЗ України» та УкрКомЕкспо.

У роботі форуму взяли участь представники МОЗ України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, закладів вищої освіти, наукових установ, виробників лікарських засобів та громадських асоціацій. НУОЗ України імені П. Л. Шупика представляли академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський, в.о. ректора та професор Віктор Трохимчук, професор кафедри фармації, головний редактор «Фармацевтичного журналу».

Форум відкрив перший заступник міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров, який презентував результати роботи з вітчизняними та зарубіжними фармвиробниками, дистриб’юторами та аптечними мережами, які дозволили прийняти ряд нормативно-правових актів, спрямованих на спрощення вимог до реєстрації, ввезення ліків та їх реалізації. Завдяки чому забезпечення населення лікарськими препаратами на сьогодні відбувається належним чином. Для пільгових категорій хворих працює програма «Доступні ліки», яку планується поширювати не лише на інші групи лікарських засобів, а й на медичні вироби.

На форумі було організовано 3 сесії активної роботи:

  • Фарма. Актуальні питання реєстрації, перереєстрації лікарських засобів, внесення змін до реєстраційних матеріалів;
  • Фарма. Фармаконагляд, сучасні аспекти та перспективи розвитку;
  • Фарма. Оцінка медичних технологій.

У своєму вітальному виступі директор ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Михайло Бабенко зосередився на результатах діяльності колективу ДЕЦ протягом останнього року, які дали змогу започаткувати нові партнерські відносини, заручитися підтримкою міжнародної спільноти, посилити професійні компетенції співробітників. Михайло Бабенко наголосив, що ДЕЦ розпочинає постійний діалог з усіма зацікавленими сторонами, щоб скоординувати дії та ще активніше співпрацювати для досягнення спільної мети — забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до ефективних, безпечних та якісних ліків, а також проанонсував наступний форум, який відбудеться в липні цього року та буде присвячений питанням клінічних випробувань.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також