Google search

 
 

На кафедрі фармації НУОЗ України імені П.Л. Шупика проводиться підготовка здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня за спеціальністю 226 «Фармація» за заочною формою навчання.

Студенти мають можливість набувати  фахові компетенції за наступними навчальними дисциплінами: фармацевтичне та медичне товарознавство, фармакоекономіка, стандартизація лікарських засобів, соціальна фармація, організація та економіка у фармації, фармацевтичний менеджмент та маркетинг, фармакогнозія тощо.

Удосконалення фахових компетенцій майбутніх фармацевтів здійснюється в офлайн форматі, а також із застосуванням навчальної платформи Google Classroom. Під час проведення занять активно використовується спілкування викладачів кафедри зі здобувачами вищої фармацевтичної освіти в офлайн та онлайн формах спілкування. З метою набуття фахових компетенцій з організації та економіки фармації, медичного та фармацевтичного товарознавства, маркетингу та менеджменту у фармації, фармакогнозії та стандартизації лікарських засобів для студентів створено учбову аптечну кімнату, де розміщені зразки лікарської сировини, медичних виробів та лікарських засобів. 

Аптечні меблі в якості допомоги для кафедри фармації надали ТОВ «Аптека Доброго Дня». Розширенню аптечного асортименту лікарської сировини та лікарських засобів сприяла плідна співпраця зі ПрАТ Фармацевтичною фабрикою «Віола», та проводилося з метою удосконалення освітнього процесу здобувачів вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація» за заочною формою навчання.  ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола» надали зразки лікарської сировини, розчинів антисептиків, мазей та капсул в якості гуманітарної допомоги. Надані зразки лікарських засобів та лікарської сировини допоможуть відпрацювати практичні навички з  маркетингу у фармації, фармакогнозії та стандартизації якості лікарських засобів, фармацевтичної опіки в процесі проходження виробничої практики.

Аптечна учбова кімната постійно оновлюється, що сприяє вдосконаленню освітнього процесу, більш якісному та повному  формуванню практичних навичок у майбутніх фахівців фармацевтичної галузі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також