18 квітня 2023 року за активної участі Олега Шекери, професора кафедри паліативної та хоспісної медицини Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, голови правління Центрального шахового клубу ЗС України (ЦШК ЗСУ), академіка Національної академії наук вищої освіти України, професора, заслуженого лікаря України, полковника запасу відбувся благодійний захід - шаховий турнір «Шахи для дітей і дорослих» у Національній дитячій спеціалізованій лікарні Міністерства охорони здоров’я «ОХМАДИТ».

Олег Шекера ознайомив присутніх з історією гри в шахи та розповів, які заходи організує ЦШК ЗСУ для військовослужбовців та членів їхніх сімей. Він сказав: «Все, що ми робимо - все для наших дітей, заради їхнього здоров’я. Дякую всім учасникам, батькам, представникам ЗМІ та вболівальникам, які долучилися до заходу».

Відкрила цей захід відома українсько-італійська співачка Катерина Руссо, яка підтримала це дійство новою піснею (для дітей і матерів).

Привітав учасників шахового турніру директор Національної дитячої спеціалізованої лікарні Міністерства охорони здоров’я «ОХМАДИТ», професор Володимир Жовнір.

Малі пацієнти «ОХМАДИТу» були в захваті від гри, адже більшість із них уперше вступили у «двобій» з міжнародним майстром Сергієм Павловим, але головне, що діти змогли відвернути увагу від лікувальних буднів.

Від Центрального шахового клубу ЗС України дітям вручили почесні грамоти та солодкі подарунки, а директору «ОХМАДИТу» Володимиру Жовніру — кубок і шахи, якими грали учасники турніру.

Все для дітей!!!

Актуальність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів