Google search

 
 

Європейська агенція лікарських засобів (European Medicines Agency - ЕМА) 1-2 березня 2023 провела семінар щодо дефіциту ліків та ініціатив щодо запобігання нестачі ліків.

Робоча група HMA/EMA була створена регуляторними органами Європейського Союзу у 2016 році для розробки та координації дій для кращої профілактики, ідентифікації, управління та комунікації щодо проблем, які можуть вплинути на доступність ліків, щоб покращити безперервність поставок лікарських засобів для людей і ветеринарних препаратів у всьому світі та Європі.

З 2022 року посилена роль Європейської агенції лікарських засобів (EМА) у підготовці до кризових ситуацій та управлінні лікарськими засобами та медичними пристроями. Проблеми з дефіцитом і доступністю медичних продуктів є складними і не мають швидких рішень.

Метою семінару було проінформувати зацікавлені сторони про діяльність Цільової групи HMA/EMA щодо дефіциту та наявності ліків, а також взаємодії з іншими ініціативами.

На семінарі зосереджувались на створенні структур та процесів для вирішення проблем нестачі ліків у кризових ситуаціях. Також учасники поділитися думками і (поточними/запланованими) ініціативами щодо вирішення проблем доступності ліків та обговорили, як вони можуть сприяти та забезпечити безперервність постачання та створення резервів лікарських засобів. Іншим питанням було обговорення біосимілярів в цьому процесі для забезпечення доступності ліків.

Доцент кафедри фармацевтичної технології і біофармації Ірина Власенко прийняла активну участь у семінарі HMA/EMA щодо дефіциту медичних продуктів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також