З 1 квітня на кафедрі дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології триває цикл спеціалізації з дитячої дерматовенерології.

Таке навчання проводиться два рази на рік для лікарів –дерматовенерологів. Захворюваності дитячого населення нашої країни на хронічні дерматози та інфекції шкіри останнім часом має тенденцію до зростання, що у свою чергу призводить до збільшення потреб у кваліфікованій лікарській допомозі.

Метою циклу спеціалізації є перепідготовка лікарів-дерматовенерологів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дитяча дерматовенерологія».

Зміст програми охоплює весь обсяг теоретичних знань, умінь і практичних навиків, необхідних лікарю-спеціалісту дитячому дерматовенерологу для самостійної роботи з надання кваліфікованої допомоги  хворим дітям.

Цикл проходить на клінічній базі кафедри у шкірно-венерологічному диспансері Солом’янського району, який входить до складу ТМО «Дерматовенерологія» м. Києва. Слухачі прибули із різних регіонів України для вивчення сучасних підходів по діагностиці, лікуванню та профілактики захворювань шкіри у дітей.

Тривалість циклу спеціалізації становить 1 місяць. На сьогодні навчання відбувається у змішаному форматі. З метою забезпечення безпеки слухачів, лекції проводяться дистанційно. Крім відвідування практичних занять, слухачі циклу мають можливість бути присутніми на консультаціях досвідчених доцентів кафедри та отримувати додаткові пояснення та деталізацію з ведення відповідного клінічного випадку.

Такий підхід кафедри до організації освітнього процесу забезпечує слухачам більш якісне практичне навчання, яке максимально наближено до умов майбутньої діяльності.