Google search

 
 

З 13 березня кафедра фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини університету здійснює  виїзний цикл тематичного удосконалення: «Фізична терапія та ерготерапія в практиці лікаря фізичної та реабілітаційної медицини».

Цикл проводиться на новій клінічній базі кафедри в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни МОЗ України (с. Циблі, Київська область). На сьогодні у цьому закладі знаходиться на реабілітації понад 400 поранених та постраждалих під час бойових дій.

Під час проведення циклу ТУ відбулося підписання Договору про співпрацю між кафедрою фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика та Українським державним медико-соціальним центром ветеранів (директор центру, д.м.н. Костянтин Баранніков).

Співпраця Центру з провідною на Україні кафедрою, що здійснює підготовку фахівців у сфері реабілітації надзвичайно актуальна. На першій лекції завідувача кафедри, професора Олександра Владимирова були присутні  понад 80 лікарів, фізичних терапевтів, медичних сестер центру. Лікарі закладу висловили зацікавленість у активній співпраці та заздалегідь подали заявки на наступний цикл тематичного удосконалення кафедри: «Міжнародна класифікація функціонування – теоретичні аспекти і практичне впровадження», який буде проведено з 04.04. по 18.04.2023р.

На фото:  директор центру, д.м.н. Костянтин Баранніков, завідувач кафедри ФРМ і СМ професор Олександр Владимиров та завуч кафедри доцент Тетяна Куртян.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також