Становлення та розбудова системи громадського здоров'я в Україні визначили цілу низку проблемних питань, одним із яких є підготовка не тільки лікарів профілактичної ланки, а й інших спеціальностей.

Так, кафедрою громадського здоров'я кілька років поспіль проводяться цикли тематичного удосконалення для лікарів загальної практики-сімейної медицини різних регіонів України. Зокрема за організацію та проведення 16.02-02.03.2023 року циклу тематичного удосконалення «Громадське здоров’я в Україні: стратегія розвитку» для лікарів КНП «ЦПМСД №2 Дніпровського району м. Києва» отримана подяка адміністрації закладу на ім'я в.о. ректора університету академіка НАМН України професора В’ячеслава Камінського.

Під час навчання науково-педагогічні працівники: завідувач кафедри професор Ірина Хоменко, професор Олександра Івахно, доцент Ярослав Першегуба ознайомили лікарів з новою нормативно-правовою базою, викликами та перспективами розбудови галузі щодо сприяння збереженню та зміцненню здоров’я населення країни, засадами функціонування громадського здоров'я в Європейському регіоні.

Актуальність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів