Google search

 
 

10.03.2023 року на кафедрі ортодонтії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика відбулась урочиста подія – завершення шестимісячного циклу спеціалізації за фахом «Ортодонтія».

Заключна лекція професора Мирослави Дрогомирецької була присвячена питанням етики та деонтології та проводилася як підсумок навчання, як настанова у нове професійне життя.

Випуск був сповнений радості за нові професійні здобутки, знання, нові перспективи. Він був наповнений, насичений приємними спогадами про цікаві, актуальні лекції, обґрунтовану деталізацію практичних занять, новими знайомствами з колегами, теплом у співпраці, підтримкою від викладачів на черговому життєвому етапі.

Церемонія вручення сертифікатів запам’яталася урочистістю, теплом та чіткою організацією. Вручали сертифікати спеціалістів в.о. декана стоматологічного факультету професор Ірина Трубка, завідувач кафедри ортодонтії професор Мирослава Дрогомирецька та викладачі кафедри: доценти Наталія Поляник та Володимир Острянко, асистенти Тетяна Сухомлинова та Роман Аршинніков.

Шановні лікарі-спеціалісти, Ви сумлінно виконували завдання, опанували діагностику, та багато чому навчились в ортодонтичному лікуванні.

Нехай жага до знань і розвитку й надалі супроводжує Вас! Все буде ортодонтія! Все буде Україна!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також