Google search

 
 

З 1 по 5 березня у Відні відбувся Європейський радіологічний конгрес 2023 (ECR 2023), найбільший щорічний науково-практичний захід Європи, який поєднує фахівців у галузі радіології. Цього року Конгрес зібрав 17 262 учасника з 122 країн світу.

Європейський конгрес радіологів – це зустріч лікарів-рентгенологів, радіологів, лікарів ультразвукової та функціональної діагностики, медичних фізиків, науковців променевої діагностики з різних країн. Це - міжнародна платформа для навчання та підвищення кваліфікації фахівців, де проходять численні науково-практичні конференції, семінари, лекції та круглі столи, що  дають можливість ділитися останніми досягненнями в науці та клінічній практиці.

Українська делегація була представлена майже 40 фахівцями радіологами. Серед них були Дрига Дарія, Олександр Димінський, Наталія Дереш, аспіранти кафедри радіології, лікар радіолог клінічної бази кафедри – Інституту отоларингології імені проф. О.С. Коломійченка НАМН України Андрій Чалій. Постерна доповідь була представлена Олександром Димінським.

Конгрес був присвячений новим дослідженням, фокусуючись на використанні радіології протягом усього життєвого циклу людини, починаючи від пренатальної радіології аж до судово-медичної візуалізації. Навіть наукова програма включала серію спеціальних сесій, присвячених темі конгресу «Цикл життя». 

Європейський радіологічний конгрес – це також і величезна галузева виставка, яка надає можливість побачити найновіші розробки в галузі медичних технологій з обробки зображень та пов'язаних з ними послуг від компаній, що приїжджають до Austria Center Vienna з усього світу. Цього року на ній були представлені понад 250 найбільших світових компаній у сфері медичної візуалізації. Завдяки більш інтегрованому підходу, організаторам заходу вдалося представити не тільки найсучасніші технології та розробки, а також провести численні інтерактивні демонстрації, інформаційні сесії та соціальні заходи для відвідувачів.

Сподіваємось, що наступного року на Європейському радіологічному конгресі радіологи України зможуть розширити свою присутність та представити широке коло наукових досліджень.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також