Національний університет охорони здоров’я імені П.Л. Шупика продовжує активну роботу зі забезпечення якості освітнього процесу.

Вагомим фактором гарантування якості навчання слухачів, студентів, інтернів, аспірантів є процес удосконалення та поглиблення професіоналізму науково-педагогічних працівників університету.

На черговому засіданні вченої ради обговорювали питання щодо підтримання високого рівня професійній діяльності, наявності наукових, педагогічних, громадських досягнень та критеріїв оцінювання. Доповідь представила проректор з науково-педагогічної роботи професор Вікторія Горачук.

Професор В. Горачук зупинилася на нормативній базі регулювання цього питання, кількісному та якісному вимірах показників діяльності науково-педагогічних працівників, привела приклад моніторингу з поясненням можливих помилок особистісної діяльності викладача, запропонувала схему аналізу ситуації з розвитку кадрового складу в розрізі кафедри та факультету/інституту.

Детальніше з доповіддю можна ознайомитися за посиланням.