Google search

 
 

У зв’язку із війною, яка розпочалась в Україні 24 лютого 2022 року, життя та робота всіх медиків кардинально змінилась.

Велика кількість військових та цивільних пацієнтів з мінно-вибуховими і вогнепальними переломами верхніх та нижніх кінцівок почали потребувати негайної медичної допомоги. Внаслідок цього значна кількість лікувальних закладів України постала перед браком медикаментів, перев’язувальних матеріалів, засобів для тимчасової та остаточної фіксації переломів. Для вирішення даного питання були мобілізовані органи державної влади, місцевого самоврядування, сфера медичного управління та лікування. Також значну допомогу лікувальні заклади отримували та продовжують отримувати від волонтерських організацій України та інших країн. Це дозволило покращити ситуацію із медичним забезпеченням закладів охорони здоров’я.

 

З початку війни і по даний час завідувачем кафедри ортопедії і травматології професором Миколою Анкіним було організовано та скеровано надання гуманітарної допомоги в КНП КОР «КОКЛ» та КНП «КМКЛ №8» військовим пацієнтам, котрі потребували нагальної та першочергової невідкладної медичної допомоги.

Також, завідувач кафедри налагодив надходження від Благодійної організації "Благодійний фонд "Національна агенція гуманітарної допомоги "Здорові" (National Agency ZDOROVI) гуманітарної допомоги пацієнтам КНП «КМКЛ №8» у вигляді наборів фірми "Synthes" для остеосинтезу верхніх і нижніх кінцівок, одноразових наборів з дерматомами,  та препарату, який містить в собі rhBMP-2- рекомбінантний людський кістковий морфогенетичний білок-2, який впливає на формування кістки та хряща при лікуванні хибних суглобів верхніх і нижніх кінцівок.

Така волонтерська допомога закладам охорони здоров’я являється додатковим необхідним джерелом забезпечення якісної та сучасної медичної допомоги постраждалим внаслідок війни.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу