Наказом МОЗ України від 9 березня 2023 р. № 467 внесено зміни до персонального складу колегії Міністерства охорони здоров’я України, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 9 червня 2021 р. № 1169 (в редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10 лютого 2023 р. № 268).

До персонального складу колегії Міністерства охорони здоров’я України від НУОЗ України імені П.Л. Шупика увійшли:

Микола Поліщук  ―   член-кореспондент НАМН України професор, завідувач кафедри нейрохірургії, президент Товариства Червоного хреста України (за згодою).

Борис Тодуров ― член-кореспондент НАМН України професор, завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій,  генеральний директор державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Персональний склад викладено колегії в новій редакції.