За поданням Первинної профспілкової організації Національного університету охорони здоров’я  України  імені П.Л. Шупика  Рада  Київської  міської  профспілки працівників охорони здоров’я за значний особистий внесок у забезпечення належного медичного обслуговування населення столиці та вірність обраній справі в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Міжнародного жіночого дня нагородила Почесною грамотою співробітників НУОЗ України імені П. Л. Шупика:

• Батюк Ніну Петрівну – лаборанта кафедри щелепно-лицевої хірургії;
  • Біляєву Ольгу Олександрівну – професора кафедри загальної та невідкладної хірургії;
  • Горячеву Ірину Павлівну – доцента кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації;
  • Дробович Ірину Іванівну – провідного фахівця ректорату;
  • Лебедєву Олену Ігорівну – в. о. завідувача відділу міжнародного співробітництва та роботи з іноземцями;
  • Лукашук Ніну  Павлівну – коменданта господарського відділу;
  • Половіну Анастасію Олегівну – асистента кафедри управління охороною здоров'я та публічного адміністрування;
  • Франкову Тетяну Іванівну – лаборанта кафедри діабетології;
  • Шипілову Вікторію Сергіївну – провідного юрисконсульта відділу юридичного та правового забезпечення;
  • Яворську Ірину Анатоліївну – завідувача гуртожитку № 4.

За дорученням Голови Ради КМППОЗ Сергія Кубанського Почесні грамоти вручив член Ради, голова ППО  НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Валерій Бугро.

Корисність матеріалу: 62.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів