01 березня 2023 року колектив кафедри нефрології та нирково-замісної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика разом з керівниками клінічних баз кафедри вшанували пам'ять академіка НАМН України професора вельмишановного Любомира Антоновича Пирога (01.03.1931-19.10.2021).

У заході взяли участь: професор кафедри нефрології та нирково-замісної терапії С. Кушніренко, доцент цієї же кафедри С. Ротова, начальник НВМКЦ «ГВКГ» МО України, генерал-майор медичної служби Збройних сил України, Заслужений лікар України професор А. Казмірчук, начальник клініки нефрології з палатами для ендокринологічних хворих, полковник медичної служби Збройних сил України, Заслужений лікар України О. Колісник, генеральний директор КНП КОР «Київська обласна лікарня», голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська національна діалізна асоціація» І. Кучма

Учасники поклали квіти, вшанували хвилиною мовчання та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті засновнику кафедри нефрології та нирково-замісної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика та Української асоціації нефрологів, відомому вченому, лікарю, науковцю, академіку НАМН України, чл.-кор. НАН України, заслуженому діячу науки і техніки, лауреату Державної премії в галузі науки і техніки України, активному громадському діячу професору Любомиру Пирогу.

Світлий та незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишився у пам'яті та серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.