Google search

 
 

Минув рік із тих пір, як наше життя розділилось на до та після. Але всупереч численним пророцтвам ми живемо, боремось та працюємо. Працюємо на благо України, будуємо плани на мирне майбутнє.

23 лютого 2023 року відбулася зустріч представників колективу НУОЗ України імені П. Л. Шупика на чолі з в. о. ректора академіком НАМН України професором В’ячеславом Камінським, проректором із науково-педагогічної та лікувальної роботи професором Раїсою Моісеєнко із генеральним директором Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» д. мед. н. Володимиром Жовніром, адміністрацією лікарні та представниками лікарської спільноти.

У зустрічі взяли участь в.о. декана педіатричного факультету професор Марина Маменко, в. о. декана стоматологічного факультету професор Ірина Трубка, завідувачі кафедр, клінічною базою яких є НДСЛ «Охмадит»: завідувач кафедри дитячої хірургії, анестезіології, ортопедії та травматології професор Андрій Біляєв, завідувач кафедри неонатології член-кореспондент НАМН України професор Єлизавета Шунько,  завідувач кафедри педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології професор Олена Охотнікова, завідувач кафедри фізичної і реабілітаційної медицини та спортивної медицини професор Олександр Владимиров, в. о. завідувача кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування професор Михайло Голубчиков, завідувач кафедри патологічної анатомії та судової медицини професор Олена Дядик, в. о. завідувача кафедри стоматології дитячого віку доцент Лариса Корнієнко, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Анатолій Косаковський, завідувач кафедри інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання професор Озар Мінцер,  в.о. завідувача кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації доцент Оксана Назар, завуч кафедри ортодонтії доцент Наталія Поляник, завідувач кафедри офтальмології член-кореспондент НАМН України професор Сергій Риков, завуч кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології доцент Тетяна Ситюк, завуч кафедри медичної та лабораторної генетики доцент Лариса Шейко, медичні директори НДСЛ «Охмадит», співробітники кафедр та лікарні. 

На зустрічі обговорювалися питання співпраці університету та лікарні в питаннях надання допомоги хворим, впровадження у клінічну практику новітніх наукових розробок, проведення спільних досліджень, розробки інноваційних проектів.

Було досягнуто домовленості про широкий доступ здобувачів освіти до всіх потужностей клініки. Обговорено плани створення наукової ради в НДСЛ «ОХМАТДИТ», поставлені задачі опрацювання механізму створення та функціонування сумісних науково-практичних груп задля визначення напрямків та реалізації планів щодо подальшого розвитку НДСЛ «Охмадит».

Обидві сторони говорили про досягнення та проблеми у сумісній роботі університету та лікарні. Діалог продовжувався навіть після офіційного закінчення події.

Разом із найкращою дитячою клінікою України НУОЗ України імені П. Л. Шупика продовжує рух шляхом вдосконалення сучасної медичної освіти, науки та практики.

Далі буде! Слава Україні!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також