Google search

 
 

17.02.2023 року  в рамках конференції «Хронічний стрес сьогодення: обранні питання про здоров`я жінки в різні вікові періоди» було проведено вшанування пам`яті великого українського вченого акушера-гінеколога Якова Порфировича Сольського, який тривалий час перебував на посаді головного акушера-гінеколога України та завідувача відділом гінекології «ДУ  Інститут педіатрії акушерства, гінекології  НАНМ України».

У конференції прийняли участь: в.о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика  академік НАМН України, професор В. Камінський, перший проректор член-кор. НАМН України професор Ю. Вдовиченко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Р. Моісеєнко, завідувач кафедри акушерства,  гінекології та медицини плода професор С. Жук, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1 О. Голяновський, професор кафедри управління охорони здоров`я та публічного адміністрування Н. Гойда.

В рамках даного заходу була проведена дискусійна панель щодо нових нормативних документів, що регулюють здоров`я жінки та шляхи їх впровадження.

Учасники конференції від НУОЗ України імені П.Л.Шупика, як розробники нормативних документів, прийняли участь в обговорення та деталізації аспектів підвищення ефективності розробки та впровадження нормативних документів, поділилися багаторічним досвідом  побудови системи охорони здоров’я жінок, з врахуванням викликів сьогодення та загальних тенденцій в вікових змінах стану здоров’я жінок.

 Вказані заходи проходили сумісно з співробітниками ДУ «Інститут педіатрії,  акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової  НАМН України», член-кор. НАМН України професором Т. Татарчук,   член-кор НАМН України професором В. Медведьом,  професором  І. Жабченко.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу