На підставі наказу в. о. ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора В’ячеслава Камінського доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки медичного факультету Валерій Кузьмін з 08.02 по 17.02.2023 року уп’яте взяв участь у наданні медичної допомоги населенню деокупованих територій на півдні України у складі спеціалізованої медичної бригади МОЗ України.

Під час відрядження Валерій Кузьмін надавав медичну допомогу мешканцям Херсонської області, консультував найбільш складних пацієнтів та займався питаннями медичної евакуації, у тому числі в населених пунктах, розташованих за 7 км від лінії зіткнення біля Нової Каховки, у яких населення не отримувало медичну допомогу понад 6 місяців.

Особливістю цієї місії було налагодження організації та надання як амбулаторної, так і стаціонарної допомоги населенню під час збройного конфлікту та надзвичайних ситуацій, при цьому використовувався  великий досвід роботи  Валерія Кузьміна при ліквідації землетрусів у Туреччині, Індії, Ірані, Пакистані та Лівії під час військових дій у 2011 році.

Під час навчання за освітніми програмами кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки слухачі мають унікальну можливість перейняти потужний практичний довід з організації надання медичної допомоги в умовах надзвичайних станів та під час військових дій, у тому числі від шановного Валерія Кузьмина.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів