Google search

 
 

Від початку широкомасштабного вторгнення ворога 24.02.2022 в Україні постало безліч гострих проблем, пов’язаних із охороною здоров’я населення та надання медичної допомоги в установленому за мирного часу порядку.

Порушилися організаційні зв’язки, знищено значну кількість лікувальних закладів, а у збережених зустрічаються випадки гострої потреби у медикаментах та виробах медичного призначення. Країна працює над вирішенням означених проблем. Налагодженню забезпечення медичною допомогою населення сприяє розвинуте в Україні волонтерство.

Актуальною проблемою є охорона здоров’я матерів та дітей. Розуміючи це, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Надія Жилка активно співпрацює з американським Благодійним Фондом «Brighter Future For Ukrainian children & Women», який надає благодійну допомогу лікувальним закладам, дитячим будинкам, інтернатним закладам, дітям-сиротам, знедоленим сім’ям. Співзасновником Благодійного фонду BFF_UCW є Катерина Жилка.

15 лютого 2023 року здійснено передачу від Фонду BFF_UCW Національній спеціалізованій дитячої лікарні  «Охматдит» МОЗ України гуманітарної допомоги, до якої увійшли медикаменти, прилади медичного призначення, одяг для малюків тощо. Така матеріально-технічна допомога на волонтерських засадах є додатковим необхідним джерелом забезпечення якісної та сучасної  медичної допомоги дітям та їх матерям.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу