Google search

 
 

В умовах воєнних дій, клініки України зазнають значних навантажень щодо надання медичної допомоги пацієнтам з мінно-вибуховою травмою.

Крім того, обмеження досвіду ведення таких хворих диктує необхідність впровадження у педагогічний процес, який проводить кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лекцій з медицини бойових травм.

Виходячи з цього, спільно з провідними фахівцями клініки Мейо (США), кафедра взяла участь в організації мультимодальної платформи CERTAIN для обміну знаннями з невідкладної допомоги при травмах.

З моменту запуску програми до групи обміну досвідом приєдналося 838 учасників різних медичних спеціальностей. А загальна кількість переглядів опублікованих вебінарів становила 1835. При цьому сайт платформи відвідало 3527 фахівців. Післясесійні опитування показали, що 88% лікарів оцінили зміст курсу на відмінно чи на дуже добре, а 99% рекомендували його іншим. Результати проведеного аналізу показали, що використання широкодоступних платформ дозволяють швидко та ефективно поширювати актуальну інформацію в умовах воєнного часу серед великої спільноти практикуючих клініцистів з високим рівнем задоволеності слухачів.

Результати роботи цього проекту були високо оцінені експертами та опубліковані у провідному медичному журналі «JAMA network open» (Scopus Q-1; імпакт фактор - 4,03).

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу