Google search

 
 

17 лютого 2023 року у м. Вінниця співробітниками кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки та Всеукраїнською асоціацією рентгенологів при підтримці Видавниче-інформаційного центру «Медицина України» проведено 28-і Курси Української Школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка «Радіологічна візуалізація ревматологічних захворювань».

Цьогорічна Школа проходила у м. Вінниця.  Для участі в заході приїхало близько 50 учасників з 12 регіонів країни. Слід відзначити, що серед викладачів Школи були і місцеві спеціалісти. Кафедру ядерної медицини, радіаційної  онкології  та радіаційної безпеки традиційно представляв доцент кафедри к.т.н. Юрій Коваленко.

В рамках заходу  було заслухано 10 доповідей. Велику зацікавленість викликала актуальна доповідь Юрія Коваленка: «Безпека променевих методів дослідження».

З цікавістю заслухали доповіді, пов’язані з новими методами променевої візуалізації в ревматології: «Можливості ультразвукової діагностики в ревматології» (Ю. Федуленкова, Харків); «Рентгенодіагностика ревматологічних захворювань» (О. Шармазанова, Харків); «МРТ у менеджменті хворих на ревматологічні захворювання» (І. Нікіфорова, Київ); «МРТ діагностика сакроілеїтів» (Н. Дереш, Київ).

Цікавою була також дискусія при підведенні підсумків Школи стосовно коректності радіологічних заключень при діагностиці ревматологічної патології, обумовленою Covid-19. Приємно також відмітити, що серед учасників та доповідачів Школи було багато молоді. Заключні виступи учасників Школи свідчали про те, що вона була корисною та успішною. Слід зазначити, що всі учасники Школи отримали по 10 балів БПР.

Участь у подібних заходах надає можливість науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти обмінюватися досвідом з колегами-практиками, у тому числі з питань сучасних методів діагностики ревматологічних захворювань та збагачувати освітній процес клінічними кейсами, результатами професійних обговорень, поглядами наукових товариств.

Організатори Школи подякували присутнім за участь та запросили на наступні заплановані заходи Всеукраїнської асоціації рентгенологів в Ужгороді,  Тячеві,  Кам’янець-Подільському.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також