Google search

 
 

З початку війни в Україні колеги з багатьох країн Європи та світу постійно надають допомогу та підтримують лікарів-патологоанатомів у їхній діяльності.

Європейська асоціація патологів (ESP) опікується різними видами допомоги колегам з України. 7 лютого 2023 р., під головуванням професора Marco Santucci, відбулося засідання координаційної ради Європейської  асоціації патологів (Advisory Board of ESP), у якому брали участь представники 29 країн.

Завідувачка кафедри патологічної анатомії та судової медицини професор Олена Дядик взяла участь у засіданні, як представник від України. Олена Олександрівна розповіла про стан патологічної анатомії в Україні, виклики, які війна поставила перед лікарями-патологоанатомами, лаборантами, молодшими медичними працівниками, зміни та особливості реорганізації служби, відзначила здобутки, які, не зважаючи на всі складнощі, отримали у 2022 р.

На засіданні було оголошено шляхи допомоги та підтримки лікарів-патологоанатомів з України, отримано відповіді на певні пропозиції та питання професора Дядик до виконавчого комітету Європейської  асоціації патологів (Executive Committee of ESP).

За рішенням виконавчого комітету, особисто генерального директора Європейської асоціації патологів доктора Dr. Al Dieri та президента Європейської асоціації патологів професора Aleš Ryška прийнято рішення про можливість безкоштовної участі у форматі он-лайн та спеціальну знижку у форматі оф-лайн у Конгресі в Дубліні 9-13 вересня 2023 р. для лікарів з України. Погоджено безкоштовну участь у будь-якій навчальній діяльності (віртуальні вебінари, майстер-класи, семінари) з наданням сертифікатів із зазначенням CME (Continuing Medical Educatio) кредитів. Продовжено на рік членство у Європейській асоціації патологів без сплати нових членських внесків. Погоджено виділення для Української асоціації патологів у 2023 р. донату на  суму 5000 євро.  

Професор Олена Дядик подякувала за постійну підтримку асоціаціям з різних країн, окремим колегам з Греції, які допомагають українським патологам у такий непростий час. Усі колеги завірили, що вірять у перемогу України та побажали лікарям здоров’я та миру.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також