Google search

 
 

З 09.01 по 23.01.23 на кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода відбувся плановий цикл тематичного удосконалення «Репродуктивна гемостазіологія: акушерсько-гінекологічні питання» призначений для підвищення кваліфікації спеціалістів: лікарів акушерів–гінекологів, лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів анестезіологів, які працюють у пологових будинках.

Куратором та основним доповідачем була кандидат медичних наук, дипломований лікар-гематолог та акушер-гінеколог Ірина Ус.

У рамках циклу розглядались питання стосовно особливостей системи гемостазу під час вагітності, скринінгової коагулограми, тромбофілічних станів під час вагітності. Також ретельно були опрацьовані питання профілактики венозного тромбоемболізму, тромбоцитопенії та тромбозу, впливу анемій на репродуктивне здоров’я.

Особлива увага була приділена новому методу який почав ефективно застосовуватись в акушерстві і гінекології – еластографії.

Це надзвичайно актуально у зв’язку з тим що даний метод має бути застосований у всіх перинатальних центрах України.

Вся надана інформація базувалась на даних доказової медицини із урахуванням ситуацій реального часу.

Спільно з викладачем циклу було розглянуто клінічні випадки, практичні питання щодо роботи акушерів-гінекологів у правовому полі репродуктивної гемостазіології.

Даний формат проведення циклу викликав багато позитивних відгуків у слухачів с побажанням представлення даного матеріалу в наступних циклах кафедри акушерства, гінекології та медицини плода. Було висловлено прохання про виїзні цикли у даному форматі, які нами уже були проведені у двох регіонах України – Чернігівській та Черкаській областях.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також