Search

 
 

У межах проєкту професійного розвитку для акушерів-гінекологів «Дивлячись очима сучасного лікаря», відбувся майстер-клас під назвою: «Спокій, впевненість і професійний розвиток в цей непростий для України час».

 На захід зареєструвалось 1600 учасників, перегляд здійснювали 2500 лікарів.

На майстер-класі були висвітлені найактуальніші теми сучасної акушерсько-гінекологічної практики. Професор Світлана Жук виступила зі вступним словом про необхідність продовження безперервного професійного навчання у воєнний час та подякувала всім лікарям акушерам-гінекологам України за їх важку працю в такий складний час для нашої держави.

З доповіддю про соматичні причини репродуктивних втрат виступив член-кореспондент НАМН України Володимир Медвідь.

Професор Лариса Назаренко з Харкова виступила з дискусійним повідомленням про системний підхід про знеболення під час пологів.

Велику цікавість викликало повідомлення професора Оксани Щуревської щодо оцінки гістології плаценти задля профілактики ускладнень при наступних вагітностях.

Свою доповідь традиційно представила к.мед.н. Ірина Ус, лікар-гематолог. Вона висвітлила питання, які стосувалися репродуктивної гемостазіології.

Також в роботі майстер-класу взяли участь д.мед.н. Ольга Єфименко, професор Оксана Таран, к.мед.н. Лариса Захурдаєва, професор Олена Носенко, лікар-генетик Олександр Коляда та д.мед.н. Наталя Резниченко.

Після кожної секції проводились обговорення доповідей та були дані відповіді на питання лікарів. Захід проводився в режимі on-line з можливим переглядом доповідей протягом місяця. Всього було озвучено 29 доповідей, після чого відбулося тестування, а згодом і видача сертифікатів.

Дякуємо кожному хто був з нами і сподіваємося на нові зустрічі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу