На кафедрі кардіології завершився цикл ТУ «Електрокардіографія в практиці лікаря», що тривав з 13.01 по 27.01.2023 р.

Великою популярністю цей цикл ТУ користується в сімейних лікарів та лікарів ШМД.

Слухачі мали можливість детально розібрати наступні теми:  ЕКГ-діагностика гіпетрофії відділів серця, пароксизмальні тахікардії, поздовжні і поперечні блокади, екстрасистолія, електрокардіостимуляція, парасистолія, інфаркт міокарда, СССВ, дисфункція СВ, висковзуючі комплекси і ритми, електролітні порушення.

Крім лекцій проводилися розбори клінічних випадків, відбувалися постійні обговорення та розбори складних електрокардіограм. Навчання відбулося згідно з запланованою програмою.

Викладацький склад кафедри, отримав дуже позитивні відгуки курсантів щодо викладеного матеріалу та подяку за гарну організацію навчального процесу.